Baykuş Sepet
Mocha yarn penye ipten üretilmiştir. Ebatlari 30 × 20 cm dir. Yüksekliği 12 cm dir.Bebek ve çocuk odalarında çok kullanışlı bir alana sahiptir.
40.0 TL
Pony At
Nako bonbon ipten üretilmiştir. İçi boncuk elyaf ile doldurulmuştur. Sigara icilmeyen ortamda üretilmiş olup 30 derecede yikanabilir. Boyu 15 cm dir. Kuyrugu rengarenk iplerden yapılmıştır. Kilitli göz kullanılmıştır.
40.0 TL
T-rex
Nako bonbon ipten üretilmiştir. İçi boncuk elyaf ile doldurulmuştur. Sigara icilmeyen ortamda üretilmiş olup 30 derecede yikanabilir. Boyu 18 cm dir.
35.0 TL
Balerin Bebek
Nako bonbon ipten üretilmiştir. İçi boncuk elyaf ile doldurulmuştur. Sigara icilmeyen ortamda üretilmiş olup 30 derecede yikanabilir. Boyu 30 cm dir. Gözleri için kilitli kullanılmıştır.
70.0 TL
Kurbağa felix
Nako bonbon ipten üretilmiştir. İçi boncuk elyaf ile doldurulmuştur. Sigara icilmeyen ortamda üretilmiş olup 30 derecede yıkanabilir.Boyu 15 cm dir. Çok iyi bir oyun arkadaşıdır.
25.0 TL
Arı Kostumlu Bebek
Nako Bonbon ip ile üretilmiştir.30 derecede yıkanabilir.İçi boncuk elyaf ile doldurulmuştur.Boyu 35 cm'dir. Arkada kanatları vardır.
70.0 TL
Tombul Kedi
Nako bonbon ipten üretilmiştir. İçi boncuk elyaf ile doldurulmuştur. Sigara içilmeyen ortamda üretilmiş olup 30 derecede yıkanabilir. Boyu 30 cm, eni 15 cm'dir. Çocuk ve bebek odalarında dekorasyonu tamamlayıcıdır.
50.0 TL
Sevimli tırtıl
Nako bonbon ipten üretilmiştir. İçi boncuk elyaf ile doldurulmuştur. Sigara içilmeyen ortamda üretilmiş olup 30 derecede yıkanabilir. Çocuğunuz için çok iyi bir oyun arkadaşıdır.
35.0 TL