özel yapım yastıklar
Özel gün ve ev dekorasyonu için kullanabileceğiniz mükemmel ürünler. Bebek mevliti için idealdir.Saten ,boncuk ve dantel kumaşlarla süslüdür. istenilen değişiklikler yapılabilir.
40.0 TL
takı yastığı
Özel gün ve ev dekorasyonu için kullanabileceğiniz mükemmel ürünler. Bebek mevlidi için idealdir.Saten ,boncuk ve dantel kumaşlarla süslüdür. istenilen değişiklikler yapılabilir.
40.0 TL
bebek ve takı yastığı
Saten ve pamuklu kumaşlar kullanılarak istenilen ölçü,renk ve desenlerde çalışmalar yapılabilmektedir. Ayrıca her modele göre süslemelerde farklı malzemeler seçilebilmektedir.Kurdele,yapay çiçek,keçe,güpür,dantel vb. Doğum,sünnet, nişan gibi özel...
40.0 TL
Dantelli, isimli bebek zıbını
Yaka kısmı dantel gipürden oluşmaktadır.Zıbın pamuklu kumaş olup her renk üzerine çalışılabilir.Zıbın üzerine keçe ile her renkten isim yazılır.30 derecede narin yıkama yada elde yıkama yapılabilir.Fiyat 2 ürün içindir.Tekli alımlar için mesaj...
30.0 TL
Kasnak tablo
Kendi odanıza asabileceğiniz çok şık dekoratif kasnak pano. Kanaviçe kumaşı üzerine yapılır.Yazılacak isim için mesaj yollamanız yeterli olur.Renkte ve desende değişiklikler yapılabilir.Resim temsilidir.
55.0 TL
dekoratif düğme pano
Bebeğinizin, çocuğunuzun ya da kendi odanıza asabileceğiniz çok şık dekoratif pano. Pamuklu kumaş yada kanaviçe kumaşı üzerine yapılabilir.Yazılacak isim için mesaj yollamanız yeterli olur.Renkte ve desende değişiklikler yapılabilir.
60.0 TL
dekoratif düğme pano
Bebeğinizin, çocuğunuzun ya da kendi odanıza asabileceğiniz çok şık dekoratif pano. Pamuklu kumaş yada kanaviçe kumaşı üzerine yapılabilir.Yazılacak isim için mesaj yollamanız yeterli olur.Renkte ve desende değişiklikler yapılabilir.
60.0 TL
çocuk odası panosu
Kısa süre için indirimdedir. Bebeğinizin, çocuğunuzun odasına ya da kapısına asabileceğiniz çok şık dekoratif ahşap kasnak pano. Pamuklu kumaş,keçe kumaş ve dolgu için boncuk elyaftan yapılmıştır. Ahşap kasnak boyutu 21 cm'dir. Yazılacak isim için...
30.0 TL
dekoratif çocuk odası panosu
Bebeğinizin, çocuğunuzun odasına ya da kapısına asabileceğiniz çok şık dekoratif ahşap kasnak pano. Pamuklu kumaş,keçe kumaş ve dolgu için boncuk elyaftan yapılmıştır. Ahşap kasnak boyutu 21 cm'dir. Yazılacak isim için mesaj yollamanız yeterli...
50.0 TL
Doğum anısına...
Kısa süreliğine indirimdedir. Bebeğinizin en özel gününü ölümsüzleştirmek için güzel bir ürün.Alt kısmı kasnak olup kanaviçe üzerine nakış ipleri ile yapılır. İstek doğrultusunda renk ve desen ayarlaması yapılabilir.
30.0 TL
çocuk odası panosu
Çocuk odaları için hazırlanan bu panolar evinize şıklık katacak.Keçe balerinler ve saten kumaş kaplama zeminden oluşmaktadır. Saten kurdele kullanılmıştır.İstenilen renk ve boyutlarda tasarlanabilir.
20.0 TL
kedili kapı süsü
Kısa süreliğine indirimdedir. Kapı süsünün zemini halat ipinden yapılmıştır. Zeminin üstündeki bütün figürler keçeden elle kesilip içine boncuk elyaf doldurularak dikilmiştir. kapı süsünün boyutu 30 cm dir fakat bazen figürlere göre 3/5 cm...
35.0 TL
tasarım dekoratif yastık
Yastıkları isteğe bağlı renklerde ve kumaşlarda tasarlamaktayım. Kumaş alıcının isteğine ve modele uygun seçilmektedir.isteğe bağlı saten,keçe ya da pamuklu kumaş kullanılabilir.
35.0 TL
kişiye özel  tasarım kapı süsü
malzeme olarak keçe, kurdele, boncuk ve doğal ipler kullanmaktayım. arzuya göre tasarlanıp üzerinde değişiklikler yapılabilir.
55.0 TL
kişiye özel kapı süsü
malzeme olarak doğal ip ,keçe ,boncuk ve kurdele kullanılıp isteğe göre tasarım yapılır.
55.0 TL
kişiye özel tasarım kapı süsü ve yastık
kapı suslerimiz keçeden ve doğal iplerden olup kişinin istekleri doğrultusunda değişiklikler yapılabilir. Dekoratif yastıklar ise istek doğrultusunda ve modele göre pamuk , saten ya da keçe olabilmektedir.
55.0 TL