Sesishapes

Satış Politikaları

Hoşgeldiniz!

Dilediğiniz alanda kullanabileceğiniz süsleme malzemeleri hazırlıyorum.

Kabul ettiğim ödeme yöntemleri

Gönderim ve Kargo

Ürün açıklamalarındaki 1 hafta olarak belirtilen siparişi tamamlama tarihinden daha kısa sürede de gönderim yapabilirim. Uluslarası gönderim yapabiliyorum. Kargo ücretleri ülkeye ve ürün ağırlığına göre 8-15 lira arasında değişmektedir. Yurtdışı siparişleriniz için önceden iletişime geçerseniz, kargo ücreti de dahil, size özel satış açabilirim.

İade ve Değiştirme

Ürünlerin fotoğrafta gördüğünüzden daha farklı bir şekilde size gelmesine imkan yok. Ürün fotoğraflarını elimden geldiğince gerçeğine yakın oluşturmaya çalıştım. Buna rağmen çok hafif ton farklılıkları olabilir. Bunu gözönünde bulundurmanızı isterim.

Tüm bunlara rağmen iade talebinde bulunabilirsiniz. İade sırasındaki kargo ücreti müşteriye aittir.

Diğer

Kalın keçe, deri, tül, kumaş, kağıt gibi farklı malzemelerdeki kesim talepleriniz, kişiye özel siparişleriniz için özel mesajla iletişime geçebilirsiniz. Hayalinizdekini gerçekleştirmek ve memnun kalmanız en büyük dileğim.

Ürün stoğum yok. Sipariş üzerine çalışıyorum. Genellikle sipariş alındıktan sonraki 2 iş günü içinde gönderim yapıyorum. Bununla birlikte, her ihtimale karşı ve yoğunluktan dolayı alım yaptığınız tarihten itibaren en az 3 gün sipariş tamamlama süresi istiyorum. Acil gönderim istiyorsanız, lütfen özel mesajla belirtiniz. Anlayışınız için çok teşekkür ederim.
En son değişiklik tarihi: 2 Nisan 2013, 17:11