Bu ürün zamanı geçtiği için satıştan kaldırılmıştır.

Üyenin satışı devam eden benzer ürünlere göz atın.

Keçe Taç

satışta değil
Açıklama
Doğum günü, kına gecesi, bekarlığa veda partileri gibi özel günlerde kullanılabilecek şık keçe taç. Kız veya erkek çocuklarına ve yetişkinlere uyacak şekilde uç kısımlarına ince lastik veya lastik misina takılarak kullanılır.

Çocuğunuzun doğum gününde arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirebileceği bir DIY projesi olarak çocuklara tek tek paketler hazırlanabilir. Satın almadan önce iletişime geçerek tek tek kitler halinde talepte bulunabilir ya da dükkanımdaki diğer süsleme malzemelerinden uygun olan, minik çiçek, kelebek, yaprak, yıldız, kalp vb. figürlerle tamamlayabilirsiniz.

Lastiksiz, sadece keçe olarak gönderilecektir. Lastik takma delikleri mevcuttur. Lastikli, bitmiş haliyle gönderilmesini istiyorsanız satın almadan önce özel mesajla iletişime geçebilirsiniz. Satın aldığınız sayıya göre değişen işçilik ve maliyet eklenecektir.

Satın aldıktan sonra seçtiğiniz renk veya renkleri belirtmeyi unutmayın. Belirtilmediği taktirde herhangi bir renk gönderilecektir. Bir adet keçe taç için listelenmiştir.

Farklı renk ve adet siparişleriniz iletişime geçiniz.Ürün hakkında sorularınız mı var?
Etiketler
Malzemeler
Geldiği Yer: 
Sakarya / TR
Kargo Ücreti: 
Alıcı Ödemeli
Kargo Notu: 
MNG Kargo ile anlaşmalı gönderim yapıyorum. Gönderim yapmamı istediğiniz farklı bir kargo şirketi varsa mutlaka özel mesajla belirtiniz.
Keçe TaçKeçe TaçKeçe TaçKeçe TaçKeçe Taç
Künye:
#246668
Yayın Tarihi:
15/11/2016, 07:03
Değişiklik:
17/05/2017, 20:41
Bildirim: