Bu ürün zamanı geçtiği için satıştan kaldırılmıştır.

Üyenin satışı devam eden benzer ürünlere göz atın.

Dikişsiz, Ütüyle Yapışan Keçe Aplike - 6 Parça Küçük Orman Yaprakları Seti

satışta değil
Açıklama
Dekorasyondan giyim eşyasına kadar birçok alanda süslemede kullanabileceğiniz çok düzgün kesilmiş, pratik kullanımlı, dikişe gerek duymadan istediğiniz kumaşa ütüyle sabitlenen, yıkamaya dayanıklı, son derece temiz işçilikle sonuçlanan sentetik keçe aplike.
*************************************************************
Dilediğiniz renklerde ve sayıda sipariş verebilirsiniz.
*************************************************************

Keçeye yeni başlayanlar için, çocuklar için, vakitten kazanmak isteyen profesyoneller için çok kullanışlı bu serideki diğer kesilmiş keçe çeşitlerimi de görmenizi tavsiye ederim.
********************************************************************
Ürün hakkında sorularınız mı var?
Etiketler
Malzemeler
Geldiği Yer: 
Sakarya / TR
Kargo Ücreti: 
Alıcı Ödemeli
Kargo Notu: 
PTT kargo ile alıcı ödemeli gönderim yapıyorum. Tüm Türkiye için 5.5 liradır. Gönderim yapmamı istediğiniz farklı bir kargo şirketi varsa mutlaka özel mesajla belirtiniz. Birden fazla ürün alımı yaptığınızda tek kargo ücreti ödeyeceksiniz.
Dikişsiz, Ütüyle Yapışan Keçe Aplike - 6 Parça Küçük Orman Yaprakları SetiDikişsiz, Ütüyle Yapışan Keçe Aplike - 6 Parça Küçük Orman Yaprakları SetiDikişsiz, Ütüyle Yapışan Keçe Aplike - 6 Parça Küçük Orman Yaprakları SetiDikişsiz, Ütüyle Yapışan Keçe Aplike - 6 Parça Küçük Orman Yaprakları SetiDikişsiz, Ütüyle Yapışan Keçe Aplike - 6 Parça Küçük Orman Yaprakları Seti
Künye:
#246585
Yayın Tarihi:
15/11/2016, 07:09
Değişiklik:
17/05/2017, 20:48
Bildirim: