Bu ürün zamanı geçtiği için satıştan kaldırılmıştır.

Üyenin satışı devam eden benzer ürünlere göz atın.

Ajurlu, Dilimli Keçe Süsleme Bordürü

satışta değil
Açıklama
Dekorasyondan giyim eşyasına kadar birçok alanda süslemede kullanabileceğiniz düzgün kesilmiş, sentetik keçe ajurlu, dilimli kenar süsleme şeridi.
***************************************************************************
Keçeye yeni başlayanlar için, çocuklar için, vakitten kazanmak isteyen profesyoneller için çok kullanışlı bu serideki diğer kesilmiş keçe çeşitlerimi de görmenizi tavsiye ederim.
***************************************************************************
50 cm. fiyatıdır. Daha fazla almak isterseniz sepete istediğiniz miktarda atabilirsiniz, 50 'şer cm. lik şeritler halinde hazırlanıp, yollanacaktır.

Dilediğiniz renklerde ve miktarlarda sipariş verebilirsiniz. 60 'a yakın renk seçeneği vardır. Farklı renkler için lütfen iletişime geçiniz.

***************************************************************************

Farklı renk ve adet siparişleriniz ve yün keçe, kalın sentetik keçe, kağıt, karton kesimleri talebiniz için lütfen iletişime geçiniz.
Ürün hakkında sorularınız mı var?
Etiketler
Malzemeler
Geldiği Yer: 
Sakarya / TR
Kargo Ücreti: 
Alıcı Ödemeli
Kargo Notu: 
MNG kargo ile anlaşmalı, alıcı ödemeli gönderim yapıyorum. Gönderim yapmamı istediğiniz farklı bir kargo şirketi varsa mutlaka özel mesajla belirtiniz. Aynı adrese birden fazla ürün alımında tek kargo ücreti ödersiniz.
Ajurlu, Dilimli Keçe Süsleme BordürüAjurlu, Dilimli Keçe Süsleme BordürüAjurlu, Dilimli Keçe Süsleme BordürüAjurlu, Dilimli Keçe Süsleme BordürüAjurlu, Dilimli Keçe Süsleme Bordürü
Künye:
#246674
Yayın Tarihi:
15/11/2016, 07:02
Değişiklik:
17/05/2017, 21:08
Bildirim: