Bu ürün zamanı geçtiği için satıştan kaldırılmıştır.

Üyenin satışı devam eden benzer ürünlere göz atın.

8 Adet Keçe Orta Boy Kurabiye Adam- Yılbaşı Renkleri

satışta değil
Açıklama
Dekorasyondan giyim eşyasına kadar birçok alanda süslemede kullanabileceğiniz düzgün kesilmiş, sentetik keçe kurabiye adamlar. Dikilip, içi elyaf veya lavanta doldurulabilir, aplike yapılabilir.

Keçeye yeni başlayanlar için, çocuklar için, vakitten kazanmak isteyen profesyoneller için çok kullanışlı bu serideki diğer kesilmiş keçe çeşitlerimi de görmenizi tavsiye ederim.

Bu set yılbaşına özel renklerde hazırlanmıştır. Kırmızı, kahverengi, yeşil ve beyaz renklerden oluşan set, her renkten ikişer adet, toplam 8 adet orta boy (13 cm) boy kurabiye adam, 16 adet göz ve 8 adet kalpten dan oluşan 32 parça içermektedir. Fotoğraftaki farklı boydaki kurabiye adamları da yine dükkanımda bulabilirsiniz.

Farklı renk ve adet siparişleriniz ve yün keçe, kalın sentetik keçe kesimleri talebiniz için lütfen iletişime geçiniz.
Ürün hakkında sorularınız mı var?
Etiketler
Malzemeler
Geldiği Yer: 
Sakarya / TR
Kargo Ücreti: 
Alıcı Ödemeli
Kargo Notu: 
MNG kargo ile anlaşmalı, alıcı ödemeli gönderim yapıyorum. Gönderim yapmamı istediğiniz farklı bir kargo şirketi varsa mutlaka özel mesajla belirtiniz. Aynı adrese birden fazla ürün alımında tek kargo ücreti ödersiniz.
8 Adet Keçe Orta Boy Kurabiye Adam- Yılbaşı Renkleri8 Adet Keçe Orta Boy Kurabiye Adam- Yılbaşı Renkleri8 Adet Keçe Orta Boy Kurabiye Adam- Yılbaşı Renkleri8 Adet Keçe Orta Boy Kurabiye Adam- Yılbaşı Renkleri
Künye:
#246693
Yayın Tarihi:
15/11/2016, 07:01
Değişiklik:
17/05/2017, 20:42
Bildirim: