Bu ürün zamanı geçtiği için satıştan kaldırılmıştır.

Üyenin satışı devam eden benzer ürünlere göz atın.

6 Set Şerif Kıyafetli Keçe Ayıcık Seti - Kendin Yap (DIY)

satışta değil
Açıklama
Çocuk ve bebek odalarında dekorasyon amaçlı, duvar, perde, yatak tekstili, giysi süslemede, kapı süsü, mobil dönence yapımında, magnet yapımında, vs. kullanılabilir.Bebek mevlütlerinde, sünnetlerde, doğum günlerinde hediye olarak verilebilir.

Doğum günlerinde misafir çocukların hoşca vakit geçirmesi için parti sırasında aktivite çalışması olarak değerlendirilebilir. Anaokulları, anasınıflarında faaliyet seti olarak kullanılabilir.

6 adet ayıcık gövdesi, 6 burun, 6 minik yıldız, 6 şapka, 6 fular, 6 şorttan oluşan toplam 36 parça keçe kendin (diy) yap seti.

Fotoğraftaki renk kombinasyonları haricindeki renk istekleriniz için, her türlü bilgilendirme talepleriniz için özel mesajla iletişime geçebilirsiniz. Özel istek yapmadığınız durumlarda fotoğraftaki set gönderilecektir.

İsteğinize göre dikerek veya yapıştırarak kıyafetleri gövdeye ve kullanacağınız zemine monte edebilirsiniz.
Aynı setin eva süngerle, farklı renklerde hazırlanmış halini de dükkanımda görebilirsiniz.

Keçe şerif kıyafetli ayıcık dışında, keçe ve eva süngerden hazırlanmış denizci ve bebek kıyafetli ayıcık ve gemici, bebek, şerif kıyafetli sevimli köpek setlerimi de görmenizi tavsiye ederim.
Ürün hakkında sorularınız mı var?
Etiketler
Geldiği Yer: 
Sakarya / TR
Kargo Ücreti: 
Alıcı Ödemeli
Kargo Notu: 
MNG Kargo ile anlaşmalı gönderim yapıyorum.
6 Set Şerif Kıyafetli Keçe Ayıcık Seti - Kendin Yap (DIY)6 Set Şerif Kıyafetli Keçe Ayıcık Seti - Kendin Yap (DIY)6 Set Şerif Kıyafetli Keçe Ayıcık Seti - Kendin Yap (DIY)
Künye:
#246663
Yayın Tarihi:
15/11/2016, 07:04
Değişiklik:
17/05/2017, 20:45
Bildirim: