6 Set Denizci Kıyafetli Keçe Köpekcik Seti - Kendin Yap (DIY)

15.0 TL
stok: 93 adet.
Açıklama
Çocuk ve bebek odalarında dekorasyon amaçlı, duvar, perde, yatak tekstili, giysi süslemede, kapı süsü, mobil dönence yapımında, magnet yapımında, vs. kullanılabilir.Bebek mevlütlerinde, sünnetlerde, doğum günlerinde hediye olarak verilebilir.

Doğum günlerinde misafir çocukların hoşca vakit geçirmesi için parti sırasında aktivite çalışması olarak değerlendirilebilir. Anaokulları, anasınıflarında faaliyet seti olarak kullanılabilir.

6 adet köpek gövdesi, 6 burun, 6 minik kalp, 6 şapka, 6 t-shirt, 6 şorttan oluşan toplam 36 parça keçe kendin (diy) yap seti.

Fotoğraftaki renk kombinasyonları haricindeki renk istekleriniz için, her türlü bilgilendirme talepleriniz için özel mesajla iletişime geçebilirsiniz. Özel istek yapmadığınız durumlarda fotoğraftaki set gönderilecektir.

İsteğinize göre dikerek veya yapıştırarak kıyafetleri gövdeye ve kullanacağınız zemine monte edebilirsiniz.
Aynı setin eva süngerle, farklı renklerde hazırlanmış halini de dükkanımda görebilirsiniz.

Keçe denizci kıyafetli sevimli köpekcik dışında, keçe ve eva süngerden hazırlanmış şerif ve bebek kıyafetli ayıcık ve gemici, bebek, şerif kıyafetli sevimli köpek setlerimi de görmenizi tavsiye ederim.
Ürün hakkında sorularınız mı var?
Etiketler
Malzemeler
Geldiği Yer: 
Sakarya / TR
Kargo Ücreti: 
Alıcı Ödemeli
Kargo Notu: 
MNG Kargo ile anlaşmalı gönderim yapıyorum.
6 Set Denizci Kıyafetli Keçe Köpekcik Seti - Kendin Yap (DIY)6 Set Denizci Kıyafetli Keçe Köpekcik Seti - Kendin Yap (DIY)6 Set Denizci Kıyafetli Keçe Köpekcik Seti - Kendin Yap (DIY)6 Set Denizci Kıyafetli Keçe Köpekcik Seti - Kendin Yap (DIY)
Künye:
#256341
Yayın Tarihi:
17/05/2017, 21:25
Değişiklik:
19/06/2017, 15:55
Bildirim: