Bu ürün zamanı geçtiği için satıştan kaldırılmıştır.

Üyenin satışı devam eden benzer ürünlere göz atın.

4 Parça, Kalın Keçe Çerçeve (DIY-kendin Yap)

satışta değil
Açıklama
Dekorasyondan giyim eşyasına kadar birçok alanda süslemede kullanabileceğiniz düzgün kesilmiş, sentetik kalın keçe çerçeve seti. Keçeye yeni başlayanlar için, çocuklar için, vakitten kazanmak isteyen profesyoneller için çok kullanışlı bu serideki diğer kesilmiş keçe çeşitlerimi de görmenizi tavsiye ederim.

2 adet kalın keçe çerçeve ve 2 adet çerçeve arkalığından oluşur. İki çerçeve elde edilecektir. 15 cm x 12 cm. ölçülerindedir.Demonte halde gönderilecektir. Arka kısımlarına magnet/mıknatıs yapıştırarak özel günlerinizde dağıtılmak üzere hediyelik olarak düşünebilirsiniz.

Bitmiş, kullanıma hazır olanlarını emeksensin/sesiber dükkanımdan satın alabilirsiniz.

Fotoğraftaki geyik ve kar kristali süsler örnek olması amacıyla konulmuştur. Bu listeye dahil değildir. Siparişi oluşturduktan sonra renk tercihleriniz için özel mesajla iletişime geçiniz. Stokta canlı tonlarda kırmızı, yeşil, mavi, lacivert, açık pembe, koyu pembe, lila, mor, sarı, turuncu, siyah ve beyaz renkler mevcuttur.


Ürün hakkında sorularınız mı var?
Etiketler
Malzemeler
Geldiği Yer: 
Sakarya / TR
Kargo Ücreti: 
Alıcı Ödemeli
Kargo Notu: 
Gönderim yapmamı istediğiniz farklı bir kargo şirketi varsa mutlaka özel mesajla belirtiniz.
4 Parça, Kalın Keçe Çerçeve (DIY-kendin Yap)4 Parça, Kalın Keçe Çerçeve (DIY-kendin Yap)4 Parça, Kalın Keçe Çerçeve (DIY-kendin Yap)4 Parça, Kalın Keçe Çerçeve (DIY-kendin Yap)
Künye:
#246692
Yayın Tarihi:
15/11/2016, 07:01
Değişiklik:
17/05/2017, 20:42
Bildirim: