20 Adet 4 Farklı Kesim Keçe Yaprak Seti- Renkleri Sen Seç

4.0 TL
stok: 29 adet.
Açıklama
Dekorasyondan giyim eşyasına kadar birçok alanda süslemede kullanabileceğiniz düzgün kesilmiş, sentetik keçe yaprak seti. Keçeye yeni başlayanlar için, çocuklar için, vakitten kazanmak isteyen profesyoneller için çok kullanışlı bu serideki diğer kesilmiş keçe çeşitlerimi de görmenizi tavsiye ederim.
***************************************************************************

4 farklı çeşit, her çeşitten 5' er adet/renk = Toplam 20 adet keçe yaprak içermektedir. Yaprakların ölçülerini 4. fotoğrafta görebilirsiniz. 2. fotoğrafa göre renk seçiminizi yapıp satışın hemen sonrası bildirmeniz gerekmektedir. Renk seçimi yapılmadığı durumda kendi hazırladığım renk kombinasyonu gönderilecektir.Farklı renk ve adet siparişleriniz ve yün keçe, kalın sentetik keçe kesimleri talebiniz için lütfen iletişime geçiniz.


Ürün hakkında sorularınız mı var?
Etiketler
Malzemeler
Geldiği Yer: 
Sakarya / TR
Kargo Ücreti: 
Alıcı Ödemeli
Kargo Notu: 
MNG ile anlaşmalı gönderim yapıyorum. Gönderim yapmamı istediğiniz farklı bir kargo şirketi varsa mutlaka özel mesajla belirtiniz.
20 Adet 4 Farklı Kesim Keçe Yaprak Seti- Renkleri Sen Seç20 Adet 4 Farklı Kesim Keçe Yaprak Seti- Renkleri Sen Seç20 Adet 4 Farklı Kesim Keçe Yaprak Seti- Renkleri Sen Seç20 Adet 4 Farklı Kesim Keçe Yaprak Seti- Renkleri Sen Seç20 Adet 4 Farklı Kesim Keçe Yaprak Seti- Renkleri Sen Seç
Künye:
#256314
Yayın Tarihi:
17/05/2017, 21:27
Değişiklik:
17/05/2017, 21:27
Bildirim: