12 Adet Keçe Daire- 5 cm

3.0 TL
stok: 47 adet.
Açıklama
Dekorasyondan giyim eşyasına kadar birçok alanda süslemede kullanabileceğiniz çok düzgün kesilmiş, pratik kullanımlı, son derece temiz işçilikle sonuçlanan sentetik keçe aplike.
*************************************************************
Dilediğiniz renklerde ve sayıda sipariş verebilirsiniz. 12 adet 5 cm. çapında keçe daire fiyatıdır. Renk ve desen seçimini kartela fotoğrafı üzerinden yapıp özel mesajla bildirebilirsiniz. Farklı boyutlarını için diğer ürünlerimde görebilirsiniz. Farklı renkler için de talepte bulunabilirsiniz. Kartelada bulunmayan renkleri de temin edebilmekteyim.
*************************************************************

Son fotoğraf örnek olarak konulmuştur. 5 ve 6 cm lik keçe dairelerden ve yine dükkanımda bulabileceğiniz keçe yapraklardan oluşturulmuştur.
*************************************************************

Keçeye yeni başlayanlar için, çocuklar için, vakitten kazanmak isteyen profesyoneller için çok kullanışlı bu serideki diğer kesilmiş keçe çeşitlerimi de görmenizi tavsiye ederim.
********************************************************************

Farklı renk ve adet siparişleriniz ve yün keçe, kalın sentetik keçe kesimleri talebiniz için lütfen iletişime geçiniz.
Ürün hakkında sorularınız mı var?
Etiketler
Malzemeler
Geldiği Yer: 
Sakarya / TR
Kargo Ücreti: 
Alıcı Ödemeli
Kargo Notu: 
Anlaşmalı MNG kargo veya PTT kargo ile gönderim yapıyorum. Gönderim yapmamı istediğiniz farklı bir kargo şirketi varsa mutlaka özel mesajla belirtiniz.
12 Adet Keçe Daire- 5 cm12 Adet Keçe Daire- 5 cm12 Adet Keçe Daire- 5 cm12 Adet Keçe Daire- 5 cm12 Adet Keçe Daire- 5 cm
Künye:
#256271
Yayın Tarihi:
17/05/2017, 21:29
Değişiklik:
17/05/2017, 21:29
Bildirim: