Bu ürün zamanı geçtiği için satıştan kaldırılmıştır.

Üyenin satışı devam eden benzer ürünlere göz atın.

10 Adet- Dikişsiz, Ütüyle Yapışan Keçe Aplike - Minik Yoncalar

satışta değil
Açıklama
Dekorasyondan giyim eşyasına kadar birçok alanda süslemede kullanabileceğiniz çok düzgün kesilmiş, pratik kullanımlı, dikişe gerek duymadan istediğiniz kumaşa ütüyle sabitlenen, elde yıkamaya dayanıklı, son derece temiz işçilikle sonuçlanan sentetik keçe aplike.
*************************************************************
Dilediğiniz renklerde ve sayıda sipariş verebilirsiniz. 10 adet keçe yonca fiyatıdır. Renk ve desen seçimini toplu fotoğraf üzerinden yapıp özel mesajla bildirebilirsiniz. Buharsız ütüyle ütübezi veya yağlı kağıt üzerinden ütüyle baskı uygulayarak yapıştırılır. Soğuk suyla, elde yıkanması durumunda yıkamaya dayanıklıdır.
*************************************************************

Keçeye yeni başlayanlar için, çocuklar için, vakitten kazanmak isteyen profesyoneller için çok kullanışlı bu serideki diğer kesilmiş keçe çeşitlerimi de görmenizi tavsiye ederim.
********************************************************************
Ürün hakkında sorularınız mı var?
Etiketler
Malzemeler
Geldiği Yer: 
Sakarya / TR
Kargo Ücreti: 
Alıcı Ödemeli
Kargo Notu: 
Gönderim yapmamı istediğiniz farklı bir kargo şirketi varsa mutlaka özel mesajla belirtiniz. Seçim yapılmadığı durumlarda PTT kargoyla karşı ödemeli gönderim yapılacaktır.
10 Adet- Dikişsiz, Ütüyle Yapışan Keçe Aplike - Minik Yoncalar10 Adet- Dikişsiz, Ütüyle Yapışan Keçe Aplike - Minik Yoncalar10 Adet- Dikişsiz, Ütüyle Yapışan Keçe Aplike - Minik Yoncalar10 Adet- Dikişsiz, Ütüyle Yapışan Keçe Aplike - Minik Yoncalar10 Adet- Dikişsiz, Ütüyle Yapışan Keçe Aplike - Minik Yoncalar
Künye:
#246651
Yayın Tarihi:
15/11/2016, 07:05
Değişiklik:
17/05/2017, 20:43
Bildirim: