Prens Taçlı, Balonlu Kapı Süsü
Keçe'den minik prens odası için , balonlu, taçlı,isme özel kapı süsü. Bebeğinizin,çocuğunuzun ismini mesajınızda belirtiniz.
130.0 TL
Filli Balonlu Kapı Süsü
Keçe'den bebek, çocuk odaları için , filli ,balonlu kapı süsü. Sevdikleriniz için şirin bir hediye alternatifi. İsim panosu eklenir ,mesajınızda çocuğunuzun ismini belirtiniz.
90.0 TL
Keçe Çiçekli Anne - Bebek Taç Seti ( 2 )
Keçe'den ,el yapımı lohusa tacı ,bebek saç bandı. Anne ve bebekleri için özel tasarımlar...
45.0 TL
Kuşlu Kapı Süsü
Kuş ailesi kapı süsü Ela bebek için yapılmıştı. Siz ve aileniz için de yapılabilir:) Mesajınızda yazmasını istediğiniz yazıyı veya ismi belirtiniz.
150.0 TL
Lohusa Taç Seti
Bir adet anne için taç ,iki adet bebek saç bandı ve abi için broş'tan oluşan lohusa seti. Baba için broş yapabilirim ,lütfen mesajınızda yazınız.
80.0 TL
Lavantalı Kızlar (Lavanta Kesesi)
İçleri lavanta dolgulu (çok az üst kısmında elyaf var) minik prenseslerin doğumunda ,doğum gününde, baby shower partilerinde,bebek mevlütlerinde dağıtmak için hazırladığım ,özel lavanta keseleri. Kaç adet sipariş vermek isterseniz mesajınızda...
10.0 TL
Lohusa Tacı ve Lohusa Bilekliği Takımı
Anne adaylarına ,özel tasarım ,şıklığınızı tamamlayacak lohusa tacı ve lohusa bilekliği. Size özel tasarımlar...
45.0 TL
Şapka İğnelik
Kadife kumaş'tan el yapımı ,şapka iğnelik . İsterseniz iğnelik olarak kullanabilir veya dekorasyon amaçlı duvar süsü olarak kullanabilirsiniz. Çoklu sipariş vermek isterseniz, mesaj bölümünden yazabilirsiniz.
15.0 TL
Keçe Gitar ve Saz Magnet
Keçe'den gitar magnetler .Bebeğinizin doğumunda, doğum gününde,baby shower partisinde,bebek mevlidinde sevdiklerinize dağıtabileceğiniz farklı bir hediye :) Gitar ,saz adedi için mesaj bölümünden yazınız .Tül ile paketlenir ve bebeğinizin ismi ile...
7.5 TL
Lavantalı Kadife Keseler
Doğum,doğum günü partisi, baby shower partisi ve bebek mevlütlerinizde dağıtabileceğiniz ,içleri lavanta ve elyaf dolgulu kadife keseler. Ayrıca ,ev dekorasyonunda ,çekmecelerinizde kullanabilirsiniz . Adet fiyatıdır, istediğiniz sayıyı mesaj...
7.0 TL