Bebek hediye seti, bebek hırkası, kimono hırka, bebek şapkası

69.0 TL
sipariş üzerine üretilmektedir.
Açıklama
Bu bebek hediyesi seti, kimono hırka ve şapkadan oluşmaktadır. Nako hoşgeldin baby bambu ip kullanılmıştır. 4 mevsim kullanılabilir.Terletmez ve antibakteriel bir iptir.

Fiyat yenidoğan seti içindir. 3 aya kadar kullanılabilir.

3-9 ay 85 TL
9-18 ay için 99 TL
Farklı renkler için lütfen mesaj atınız.

Ürünle ilgili özel bilgiler: Bambu lifi, doğal ve bitkisel hoşgeldin baby, üretilen Bambu'nun doğal antibakteriyel özellikleri herhangi bir kimyasal proses gerektirmeden, özellikle yeni doğan bebekler için tüketicilere sunulmaktadır. Orada yumuşak ve parlak doku, cilde doğal antibakteriyel özelliklere sahip alerjik reaksiyonlara neden olmaz ve bebeklerin hassas cildi korur. Bambu lifi, mikro dokusu sayesinde teri çabucak emer, bebeğin cildine hava, ultraviyole ışınları, güneşin zararlı ışınlarını kırarak korunmasını sağlar. BAMBU fiber bebeklerin ısı ayarlayıcı özelliği, gün boyunca serin ve kuru bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Ürün hakkında sorularınız mı var?
Etiketler
Malzemeler
Teslim: 
Sipariş üzerine, 1 haftada teslim edilir.
Geldiği Yer: 
İstanbul / TR
Kargo Ücreti: 
Peşin Kargo
Bölge Kargo Şirketi Ücret
İstanbul içiYurtiçi Kargo9,00 TL
Tüm TRYurtiçi Kargo15,00 TL
DEUPS39,00 TL
Diğer HeryerUPS49,00 TL
Kargo Notu: 
Yurtdışı gönderi fiyatı expres kargodur. Kargoya verildikten sonra Almanya için 1, diğer avrupa ülkeleri 2-3, Amerika içinde 2-5 iş günüdür.
Promosyonlar: 
150.0 TL alışveriş yapana bedava kargo.
Bebek hediye seti, bebek hırkası, kimono hırka, bebek şapkasıBebek hediye seti, bebek hırkası, kimono hırka, bebek şapkasıBebek hediye seti, bebek hırkası, kimono hırka, bebek şapkasıBebek hediye seti, bebek hırkası, kimono hırka, bebek şapkası
Künye:
#257921
Yayın Tarihi:
02/07/2017, 17:38
Değişiklik:
02/07/2017, 17:38
Bildirim: