Emeksensin, el emeği ürünlerinizi değerlendireceğiniz ve satış aşamasında her türlü desteğin anında verildiği gerçek bir ev yapımı sitedir. Doğru adrestesiniz.
Satıcı üye kaydınızı tamamladıktan sonra, profil sayfanızda dükkan başlığınızı oluşturun, yaptığınız işi, kendinizi anlatın ve satış politikalarınızı belirleyin.
Sitemizde ürün listelemek ücretlidir. 50 kuruşluk bir ücret karşılığında bir ürününüzü 6 ay boyunca yayınlayabilirsiniz.
Ürünlerinizin en güzel çekilmiş fotoğraflarını hazırlayın. Listeleme adımlarına dikkat ederek ürününüzü listeleyin.
Emeksensin, 5 senelik tecrübeye sahip, güvenilirliğini defalarca kanıtlamış bir sitedir. Üyelerimizin çok iyi bildiği gibi, emeksensin satış süreci sona erinceye kadar alıcı ve satıcı üyelerimizin haklarını güvence altına alır.
Ürününüz satıldığı zaman cep telefonunuza bir SMS mesajı gelir. Siparişlerim sayfanıza girin ve satışlarınız bölümünden alıcı adresini alın.
Yine siparişlerim sayfanızın satışlarınız bölümünden “kargoyu gönderdim” düğmesine basıp kargo takip numarasını girin.
Alıcının onay vermekte geciktiği ya da vermediği durumlarda (alıcının iade talebi de yoksa) satıcı üye mağdur edilmez, alıcıya gönderilen uyarı mesajından en fazla 48 saat geçtikten sonra ürün bedeli satıcı hesabına aktarılır. Haftasonları, resmi tatil ve bayramlarda ödeme yapılmaz.
Alıcının ödediği ürün bedeli site komisyonu (%10) + işlem ücreti (1TL) kesildikten sonra hesabınıza aktarılır.

Nasıl Satış Yaparım?

  • Emeksensinde satış yapabilmeniz için öncelikle satıcı üye kaydı oluşturmanız gerekir. Satıcı üye kaydı için gerçek kimliğinizi, cep telefon numaranızı, e-posta adresinizi, banka hesap bilgilerinizi üye kayıt sayfanıza yazmalısınız.
  • Satıcı üye olduğunuzda satış yaptığınızda cep telefonunuza SMS mesajı ile satış yaptığınızın bilgisi gelir. Böylece siz bilgisayar başında değilken de satış yaptığınızdan haberiniz olur.
  • Profil sayfasına cep telefonu ile bilgilendirilme saatini hangi saatler arasında seçtiyseniz, bilgilendirme o saatlerde yapılır. Gece rahatsız edilmemek için sabah saatlerini seçtiyseniz, ürününüz gece satılsa bile SMS mesajı size belirlediğiniz saat başladığında gönderilir.
  • Banka hesap bilgileriniz ise, satış yaptığınızda ürün bedelinin site komisyonu kesildikten sonra hesabınıza aktarılması için gereklidir.
  • Tüm kişisel bilgileriniz titizlikle korunur. Bilgileriniz reklam amaçlı kullanılmaz. E-posta adresinize istenmeyen mesajlar gönderilmez.
  • Satıcı üye olmayı gerçekleştirdikten sonra, emeksensinde ürün satmak için ürün listelemeye başlayabilirsiniz.