Mutluesintiler

Üyenin profil sayfası

Biyografisi

Yakın zamana kadar, Dış Ticaret Yöneticiliği ve Yeminli Tercümanlık ile hayatımı kazanıyordum. Ancak, ailemde, sağlık sorunları nedeniyle evde ihtiyaç duyulmamdan dolayı, kariyerimi evden devam ettirmeye karar verdim :) Evden idare ettiğim, tercüme işleri gelmediği zamanlar ve ev işlerinden kalan vakitlerimde ,kitap ve defterlerimi korumak için, başladığım el işlerimi buraya taşımaya karar verdim. ( Özellikle, okurken, kılıfları geçiriyorum. O kitabı okuyup bitirdikten sonra, o kitap kitaplıktaki raflarda yerini alır ve ben başka kitaba geçiririm. Değişik 3-5 ebadda yaptım, çok faydalı oldu.)

Yurt dışında, hemen herkesin evinde, kitap ve defterlerinin özenle , özel kılıflar ile korunduğunu görünce, '' darısı başımıza'' dedim.

Bu arada, annem de, meşhur tığ işleri ile destek verdi.. Değişik ürünler ile devam edeceğiz sanıyorum. Umarım , beğenirsiniz.. Yaşamak, üretmektir..güzel olan herşeyi üretelim, paylaşalım ! Bu arada, EMEKSENSİN.COM'a çok teşekkürler. Benzerleri arasında, önde gelen bir site..bir çok açıdan. İyi alışverişler ! :)

Selam ve sevgilerimle,