Şık Pembe Elbıse
0 12 aylık ıçın uygundur.. şiş örgüdür bebe yunu ıle orulmustur... mesaj yoluyla ulsabılırsınız...
27.0 TL
Erkek bebek beresi
0-12 ay için uygundur.Tığ işi bir modeldir.Cotton ip kullanıldı. Arzu ederseniz farklı renklerde sipariş alıyorum. Mesaj ile iletişime geçebilirsiniz.
20.0 TL
Erkek bebek yeleği
Yeni doğanlar için uygundur. Bebe ipi ile örüldü. Farklı renk tercihleriniz için iletişime geçebilirsiniz. Yeleğimizin boyu 25 cm dir. Beden genişliği 22 cmdir.
20.0 TL
Sarı Yelek
6 ila 12 aylık bebeklere uygundur. Şiş örgü işidir. Bebe ipi ile örülmüştür... İstenilen renk ve ebatlarda sipariş alınır. Mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
20.0 TL
Şirin Pembe Elbise
6 ila 12 aylık bebeklere uygundur. Elbisenin etek kısmı (altı) fırfırlıdır. Şiş örgü işidir. Bebe ipi ile örülmüştür... İstenilen renk ve ebatlarda sipariş alınır. Mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
20.0 TL
Tilki Atkı
Şiş örgüdür. Tilki deseni bulunmaktadır. İstenilen renklerde sipariş alınır. 1 yaş için uygundur. Birbirine geçirilerek kullanılır..
15.0 TL
Bebek beresi
Tığ işi bir model olup 1 yaş için uygundur. Cotton iple örüldü. Farklk renk ve yaş gruplarında sipariş alabilirim. Şu an elimde resimde görülen model var. Yaşa göre fiyat farklılığı olabilir.Mesaj ile bilgi alabilirsiniz.
15.0 TL
Hırka
2-3 yaş için uygundur. Şiş örgüdür. Farklı renklerde ve yaş guruplarında sipariş alınır. Sipariş için mesaj ile iletişime geçebilirsiniz.
30.0 TL
Yeni Doğan Yelek
0-3 aylık bebekler için uygundur. Cotton bebe ipi ile örülmüştür. Farklı renk tercihleri için sipariş alınır. Sipariş vermek isteyenler mesaj ile iletişime geçebilirsiniz.
20.0 TL
Bebek hırkası
9-12 aylık için uygundur. Şiş örgü yapılmıştır. Farklı renklerde sipariş alınır. Ürünlerimizde cotton bebe ipi kullanılmaktadır.
35.0 TL
Filli bebek tulumu
Fil figürü olan tulumumuz tığ işi olarak örüldü. Cotton bebek ipi kullanıldı. Farklı renklerde sipariş alırım. Mesaj yoluyla irtibata geçebilirsiniz. Resimde görülen tulum 6-12 ay arası için uygundur.
50.0 TL
Bebek tulumu
1 yaş için kullanabileceğiniz tulumumuz yarın art jeans plus iple örüldü. Modelimiz şiş örgüdür.Farklı renkler için sipariş alınır. Sipariş için mesaj ile iletişime geçebilirsiniz.
50.0 TL
Erkek bebek yeleği
3 aylık ve sonrası için uygundur. Yarnart jeans plus iple örüldü. Farklı renklerde sipariş alınır. Sipariş için mesaj ile iletişime geçebilirsiniz.
20.0 TL
Bebek Takımı
1 yaş için dirsek kol hırka, bere ve patik takımı. Nako hoşgeldin ile örüldü. Farklı renklerde sipariş alınır. Mesaj ile iletişime geçebilirsiniz.
80.0 TL
Desenli Battaniye
80x80cm boyundadır. Nako hoşgeldin soft ile örülmüştür. Bambu ve viskon karışımı iple örüldü. Tış işi bir modeldir. Elimizde resimlerde görülen model vardır istenilen renk ve modellerde sipariş alınır...
120.0 TL
My little Pony
40 cm boyundadır... Tüylenmeyen iple örülmüştür. Dolgu malzemesi silikon elyafdır...
50.0 TL
Tazmanya Canavarı
Tüylenmeyen iple örülmüştür. 30 ila 35 cm arası boydadır. Dolgu malzemesi silikon elyafdır...
30.0 TL
Yakışıklılar için bebek yeleği
0 ila bir yaş arası içindir... Yıkanabilir. Şiş örgüdür. Farklı renk ve desenlerde sipariş alınır.. Büyüklüğe göre fiyatta değişiklik görülebilir.. Sipariş vermek için mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz. ..
30.0 TL
Çocuk Yeleği
2-3 yaş için çocuk için uygundur. Nako iple örüldü. Şiş örgüdür. Üç renk kullanıldı. Farklı renklerde sipariş alınır. Sipariş için mesaj ile ulaşabilirsiniz.
50.0 TL
Örgü Boyunluk
80 cm boyundadır. Yetişkin içindir. İç içe geçirerek kullanılır... Nako yünle örülmüştür...
30.0 TL
Çiçekli Beyaz Elbise
1 yaş için. Bambu ve ipek karışımı iple örülmüştür. Hem yazlık hem de kışlık olarak kullan. Tış işidir...
50.0 TL
Bebek battaniyesi
85X85 ebatlarındadır. Tığ işi bir modeldir. Bambu iple örüldü. Yumuşak dokusuyla bebeğinizi rahatsız etmez.
100.0 TL
Bebek battaniyesi
70X80 ebatlarındadır. Kaliteli bebe yünü ile örüldü. Tığişi bi modeldir. İstenilen renk ve desende sipariş alınır. Resimde görülen model elimde hazır isteyene hemen gönderilir.
90.0 TL
Bebek elbisesi
1 yaş için uygundur. İpek karışımlı merserize ip ile örüldü. Beden genişliği 25 cm'dir. Boyu 45 cm'dir.
50.0 TL
Kırmızı Elbise
2 yaş için uygundur. Merserize iple örülmüştür.32 cm beden genişliği 50 cm boy uzunluğu vardır.
50.0 TL
Dekoratif yastık
Çocuk ve bebek odalarında kullanabilirsiniz. El örgüsüdür. Her iki yönünüde kullanabilirsiniz. Bir yüzü şirin desenli bir yüzü renkli ve çizgilidir.40X40 ebatlarındadır.
50.0 TL
Bebek battaniyesi
80X80 ebatlarındadır. Antibakteriyel iple örüldü. Hem yazlık hem de kışlık olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tığ işi bir modeldir.
120.0 TL
Bebek elbisesi
0-1yaş için uygundur. Boyu 37 cm'dir. Tığ işi bir modeldir. Merserize ip kullanıldı yazlık olarakta kullanılabilir.
30.0 TL