ldmlla

Duyurular

Merhaba sayfama HOŞGELDİNİZ 🙋🏼

Tavşan Linda
Tavşan Linda 35cm boylarında tüylenmeyen iple örülmüştür. İçi şekli bozulmayan boncuk elyaf dolgulu olup gözleri kilitli gözdür. (istenilen renklerde de örebilirim.mesaj göndermeniz yeterlidir).
65.0 TL
Nane Bebek
Nane bebek yaklaşık 30 cm boylarındadır. Nako pırlanta ile örülür. Saçları ise lanoso ipidir. Gözleri kilitli amigurumi gözdür.Kıyafetler çıkarılıp giydirilebilir.
60.0 TL
Bahar Bebek
Bahar bebeğin boyu 35 cm. Nako pırlanta tüylenmeyen iple örülmüştür. İçi boncuk elyaf dolguludur.
70.0 TL
Limon Kız
Limon Kız 38cm boyunda,tüylenmeyen iple örülmüştür,gözleri kilitli gözdür ve içi boncuk elyaf dolguludur. Herhangi bir zararlı madde içermemektedir. Çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanabilir :)
80.0 TL
Ece bebek
Ece bebeği 27cm boyunda, saçları yün keçe-gözler kilitli oyuncak gözüdür.Tüylenmeyen iple örülmüştür içi ise boncuk elyaf dolgulu şekermi şeker bir bebiş.
65.0 TL
Tülin Bebek
Boyu 30 cm olan Tülin bebeği istenilen renklerde ve detaylarla örebilirim. sevgiler
70.0 TL
Prenses
Prensesimiz Tüylenmeyen iple örülmüştür içi boncuk elyaf dolguludur.. Gözleri kilitli güvenli oyuncak gözüdür. Saçları örülmüştür.
65.0 TL
Kar Tanesi
Kar Tanesi bebeğimiz 30 cm boylarında, Saçları tek tek baş etrafında örülmüştür, Gözleri kilitli amigurumi göz ve içi boncuk elyaf dolguludur..
65.0 TL
Aslı Bebek
Aslı bebek 32cm boylarında %100 pamuklu tüylenme yapmayan iple örülmüştür.Hırkası çıkartılıp giydirilebilir. Gözleri güvenli kilitli gözlerdir..Bebeği istediğiniz renklerde yapabilirim bunun için mesaj göndermenizi rica ediyorum.
80.0 TL
Pembiş Ece Bebek
Ece bebek 27cm boylarında,nako pırlanta ipiyle örülmüştür,kıyafeti pamuklu iptir. Gözleri kilitli göz içi ise şekli bozulmayan boncuk elyaf dolguludur.
65.0 TL
Duru Bebek
Tütülü Duru bebek 35cm boyunda, %100 pamuklu tüylenmeyen iple örülmüştür. İçi şekli bozulmayan boncuk elyaf dolguludur gözleri ise kilitli oyuncak gözüdür.
80.0 TL