ldmlla
Nazlı Bebek
Nazlı bebeğin boyu 33cm olup, nako tüylenmeyen iple örülmüştür. Gözleri kilitli güvenli gözlerdir.
70.0 TL
Rosa bebek
Bebeğimiz 33cm boyunda. Nako pırlanta ipi ike örülmüştür. Şapkası kafasında sabittir. Gözleri kilitli güvenli gözlerdir.
70.0 TL
Nane Bebek
Nane bebek yaklaşık 28 cm boylarındadır. Nako pırlanta ile örülür. Saçları ise lanoso ipidir. Gözleri kilitli amigurumi gözdür.
60.0 TL
Sevimli bebek
Sevimli bebek bugün pembiş :). Duru bebek 25cm kol ve bacak hareketlilik için tel kullandım. Gözleri kilitli oyuncak gözüdür, içi boncuk elyaf dolguludur. İpi ise tüylenmeyen alerji yapmayan iptir.
50.0 TL
Duru bebek
Duru bebek 28 cm boyunda, nako pırlanta ipiyle örülmüştür. Gözleri simli parlak yeşil renkte ve kilitli oyuncak gözüdür.
70.0 TL
Kar Tanesi
Kar Tanesi bebeğimiz 30 cm boylarında, Saçları tek tek baş etrafında örülmüştür, Gözleri kilitli amigurumi göz ve içi boncuk elyaf dolguludur..
65.0 TL
Pembiş Ece Bebek
Ece bebek 27cm boylarında,nako pırlanta ipiyle örülmüştür,kıyafeti pamuklu iptir. Gözleri kilitli göz içi ise şekli bozulmayan boncuk elyaf dolguludur.
65.0 TL
Erkek Bebek Çınar
Çınar oğluşun boyu 38cm, içi boncuk elyaf dolguludur ve %100 pamuklu tüylenmeyen iple örülmüştür. Saçı yün keçe gözleri kilitli gözdür.
100.0 TL
Tespih Çeşitleri
Tespihler 1adet fiyatıdır. Renk e model için lütfen mesaj gönderin... Toplu alımlarda kargo ücretini ben karşılayacağım.. Keyifli alışverişler dilerim.
35.0 TL
Kurdela Anahtarlıklar
El emeği kurdela anahtarlıklar toplu siparişlerde kargo benden olacaktır..Fiyat adet fiyatıdır... İstediğiniz model için mesaj ile bilgi vermenizi rica ediyorum... Keyifli alışverişler diliyorum sevgilerimle....
15.0 TL
Pembe saçlı Aslı bebek
Pembiş kızım %100 pamuklu tüylenmeyen iple örülmüştür. Boyu yaklaşık 33-35 cm. Gözleri oyuncak kilitli gözlerdir içi ise şekli bozulmayan boncuk elyaf dolguludur.
80.0 TL
Limon Kız
Limon Kız 38cm boyunda,tüylenmeyen iple örülmüştür,gözleri kilitli gözdür ve içi boncuk elyaf dolguludur. Herhangi bir zararlı madde içermemektedir. Çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanabilir :)
80.0 TL
Aslı bebek
Aslı bebek 32cm boylarında %100 pamuklu tüylenme yapmayan iple örülmüştür.Hırkası çıkartılıp giydirilebilir. Gözleri güvenli kilitli gözlerdir..Bebeği istediğiniz renklerde yapabilirim bunun için mesaj göndermenizi rica ediyorum.
80.0 TL
Tarçın Bebek
Tarçın kızımızın boyu yaklaşık 27cm. Nako pırlanta ipi ile örülmüştür. Renkler istenilen renklerde olabilir. Gözleri kilitli göz,içi ise boncuk elyaf dolguludur.
65.0 TL
Gül Bebek
Gül bebeğimiz 27cm, içi şekli bozulmayan elyaf dolguludur. Tüylenmeyen iplerle örülmüştür. Gözleri kilitli güenli gözlerdir.
65.0 TL
Prenses
Prensesimiz Tüylenmeyen iple örülmüştür içi boncuk elyaf dolguludur.. Gözleri kilitli güvenli oyuncak gözüdür. Saçları örülmüştür.
60.0 TL
Kostümlü Bebek
Minni mouse kastümlü kızımız tüylenmeyen iple örülmüştür. İçi şekli bozulmayan boncuk elyaf dolguludur. Kıyafetler giydirilip çıkartırılabilir.
100.0 TL
Pembe Şeker
Pembe prensesimiz 30cm %100 pamuklu iple örülmüştür içi boncuk elyaf dolguludur. Farklı renklerde isterseniz mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.
75.0 TL
Beyaz kokoş inek
Beyaz ineğimiz boncuk elyaf dolgulu olup nako pırlanta tüylenmeyen ipiyle örülmüştür.
60.0 TL
Aslan Kral
Sevimli mi sevimli bir aslan kral :) Aslanımız 30cm boyunda nako pırlanta ipiyle örülmüştür gözleri güvenli kilitli gözlerdir.
60.0 TL
Pembe Kedicik
Pembe kedişimiz yaklaşık 40cm boyunda %100 pamuklu iple örülmüştür gözleri kilitli amigurumi gözlerdir.
80.0 TL
Uykucu Ayıcık
Sevimli uyku arkadaşı ayıcık yarn art jeans ipiyle örülmüştür gözleri kilitli gözdür. Miniklerin gönül rahatlığıyla oynayabileceği sevimli bir arkadaş :)
45.0 TL
Kiraz Kedi
Kiraz kedi yaklaşık 30 cm boyundadır. Nako pırlanta yada kartopu pamuklu bebe antialerjik ipiyle örülür. Çocuklar için sağlıklı bir oyuncaktır.
55.0 TL
Bahar Bebek
Bahar bebeğin boyu 35 cm. Nako pırlanta tüylenmeyen iple örülmüştür. İçi boncuk elyaf dolguludur.
70.0 TL
Tülin Bebek
Boyu 35 cm olan Tülin bebeği istenilen renklerde ve detaylarla örebilirim. sevgiler
70.0 TL
Mürdüm Kız
Sevimli bebişimiz 35 cm boylarında %100 pamuklu iple örülmüştür. İçi şekli bozulmayan boncuk elyaf dolguludur, gözleri ise kilitli amigurumi gözdür.
80.0 TL