Tavşan Kupalar
Kupalarımız kılıflarıyla birlikte gelecektir. İstediğiniz rengi siparişte lütfen belirtiniz. Yıkanabilir kılıflarımız file içine koyup hassas programda makinaya atabilirsiniz.
20.0 TL
Sevgililer Günü Kupalar
Kupalarımız porselen olup makinada kılıfını çıkarttığınızda yıkanabilir. Tamamen cotton kılıflardır tüylenme yapmaz.Siparişte hangisini seçtiğinizi lütfen belirtiniz.
25.0 TL
El Çıngırakları
Çıngıraklarımız bebeklerinizin ağzına alınmasında tüylenmez. Yıkanma durumunda seslerinde bozukluk olmaz. Makinada yıkanabilir. Cotton ipler kullanılmıştır. Siparişte hangisini seçtiğinizi belirtiniz.
25.0 TL
Patikler
0-18 aya uygun olan patiklerimiz rahatlıkla giyilebilir bebek ayakları için tamamen rahattır. Cotton iplerle örülmüştür. Lütfen siparişte tam ayı belirtiniz Fiyat her bir patik fiyatıdır.
30.0 TL
Kuzu Patik
Patiklerimiz 0-18 aya kadar yapılabilir. Tamamen bebeklere özel yünlerle örülmüştür.
30.0 TL
Çıngıraklar
Çıngıraklarımız hem diş kaşıyıcı hem de ses çıkartıcı özelliği olduğundan bebeklerinizin gelişimi için çok önemlidir. Fiyat tek bir çıngırağımızın fiyatıdır. Makinada yıkanılabilir ve tüylenme yapmaz Lütfen siparişte hangisini seçtiğinizi belirtiniz
30.0 TL
Mavi Çiçekli Sandalet
0-18 ay olan patiğimiz tamamen cotton iplerle örülmüştür. Kesinlikle ayağı rahatsız edici bir durumlar söz konusu değildir. Siparişte lütfen tam ayı belirtiniz.
30.0 TL
Ahşap Kulaklı Diş Kaşıyıcısı
Organik akçaağaç yapımı olan tahtalarımızın en önemli özelliği bakteri üretmemesidir. Cotton iplerle kulakları örülmüştür ve ağza alındığında tüylenme yapmaz. Siparişinizde renk seçeneğini belirtiniz.
30.0 TL
Ahşap Çıngırak
Organik akçaağaç ağacından elde edilmiş ahşap halkalarımızın en önemli özelliği bakteri üretmemesidir. İplerimiz tamamen cotton kullanılmaktadır. Çıngırağımızdan ses gelmekte ıslandığında ses özelliği değişmemektedir. İstenilen rengi siparişte...
37.5 TL
Çiçekli Şapka
Çiçekli Şapkamız 0-18 aya göredir. Tamamen cotton iplerle örülmüştür. Daha büyük yaş için iletişime geçiniz.
40.0 TL
Minik Ayılar
Minik ayılarımız yaklaşık 20-25cm arasındadır. Tamamen cotton iplerle örülmüştür. Tüylenme yapmaz. Fiyat her bir oyuncağın fiyatıdır. Siparişte hangsini seçtiğinizi belirtiniz
40.0 TL
Sevgililer Günü Özel Çifti
Ürünümüz yıkanabilir. 30 cm boyutundadır. Fiyat tek fiyatıdır. Lütfen hangisini seçtiğinizi belirtiniz
50.0 TL
Kuzular
Amigurumi kuzularımız tamamen bebek yünleriyle yapılmıştır. Tamamen el örgüsüdür ve makinada yıkanabilir. Boyu 25 cm genişliği 12cmdir. Lütfen istediğiniz rengi belirtiniz siparişlerinizde :)
50.0 TL
Tavşanlı Tulum
Tulumumuz 0-18 ay için üretilmiştir. Tamamen cotton iplerle örülmüştür.Düğmelerimiz tamamen bambu düğmelerdir. Bebeğiniz için en doğal ve şık tercihtir. Siparişte istediğiniz ay aralığını belirtiniz:0-3/ 3-6/ 6-9/ 9-12/ 12-18
50.0 TL
Tavşanlı Tulumlar
0-18 ay için tavşanlı tulumlarımız istenilen renk çalışılabilir. Cotton ipler kullanılmıştır. Bambu düğmeler kullanılmıştır. Siparişte hangi rengi seçtiğinizi belirtiniz.
50.0 TL
Tekkubiler
Tekkubilerimiz yaklaşık 25 cm boyutlarındadır. Makinada yıkanabilir. Fiyat tek bir oyuncak fyatıdır. Siparişte hangisini istediğinizi lütfen belirtiniz. Aksesuarlarımızda değişiklikler olabilir
50.0 TL
Tavşanlar
Tavşanlarımız yaklaşık 30 cm boyutlarındadır. Makinada yıkanabilir Fiyat tek tavşan fiyatıdır. Lütfen siparişte hangisini seçtiğinizi belirtiniz.
55.0 TL
Uzun Kulak
Uzun kulağımız yaklaşık 30 cm boyutundadır. Makinada yıkanabilir ve tüylenme yapmaz
55.0 TL
Perde Tutacağı Balerin Bebek
Balerin bebeğimiz yaklaşık 25-30 cm boyutlarındadır kolları perdenizin enine bağlı olarak uzatılmaktadır. Makinada yıkanabilir.
55.0 TL
Uyku Arkadaşları
Uyku arkadaşlarımız istediğiniz renge göre örülebilir yaklaşık 30 cm boyutlarındadır. İstediğiniz rengi mesajda belirtiniz Fiyat tek bir oyuncağın fiyatıdır. Düğmeler değişiklik gösterebilir
55.0 TL
Maymunlar
Amigurumi maymunlarımız 25-30 cm arası boyutlardadır. Tamamen cotton iplerle örülmüştür.İstenilirse perde aksesuarı olarak kullanılabilir. Siparişte hangi renk istediğinizi ve perde aksesuarı olarak isteyip istemediğinizi belirtiniz
55.0 TL
Angela Dolls
Peluş oyuncaklarımız yaklaşık 43 cm olup yıkanabilir. Siparişte hangisini seçtiğinizi belirtiniz.
55.0 TL
Mimik Ayılar
30cm boylarında olan mimik ayılarımız makinada yıkanabilir ağza alınabilir ve tüylenmez. Fiyat tek bir oyuncağın fiyatıdır. Lütfen siparişte hangi ayıcık olduğunu belirtiniz
57.0 TL
Trenli Yelek
0-18 ay için olan yeleğimiz tamamen cotton iplerle örülmüştür. Lütfen siparişte tam ayı belirtiniz.
60.0 TL
Yeşil Baykuşlu Takım
Baykuşlu takımımız 0-18 ay içindir. Tamamen cotton iplerle örülmüştür. Tüylenme yapmaz
60.0 TL
Rengarenk Kediler
Kedilerimiz cotton ipliklerle örülmüş olup makinada rahatlıkla yıkanabilir. Boyları yaklaşık 30-35 cm civarındadır. Lütfen siparişte hangi kediyi seçtiğinizi belirtiniz.
60.0 TL
Dantelli Yelek
Yeleklerimiz 0-18 aya kadardır. Cotton ipliklerle örülmüş kullanışlı ürünlerimizdir. Siparişte ayı belirtiniz. Fiyat her biri içindir.
65.0 TL
Laylalar
Laylalarımız 30-35 cm boyutlarında olup makinada yıkanabilir. Fiyat her bir laylanın fiyatıdır. Lütfen siparişte hangisini istediğinizi belirtiniz.
65.0 TL
Erkek Süveter
0-18 aya uygun yapılabilen süveterimiz tamamen cotton iplerle örülmüştür. Düğmelerimiz tamamen bambu düğmelerdir.
65.0 TL
Kedili Ceket
0-18 ay olan kedili ceketimiz tamamen cotton iplerle örülmüştür. Daha büyük yaşlar için iletişime geçiniz.
75.0 TL
Baykuşlu Elbiseler
Baykuşlu elbiselerimiz 0-18 ay içindir. Pembe ve kahverengi mevcuttur. Tamamen cotton iplerle örülmüştür. Lütfen siparişte hangi rengi istediğinizi belirtiniz
80.0 TL
Tulum Set
0-18 ay için olan tulumumuzun yanına krem ya da kahverengi olan oyuncaktan birini seçebilirsiniz. Tamamen cotton iplerle örülmüşlerdir. Makinada yıkanabilir oyuncaklarımız lütfen hangi oyuncağı seçtiğinizi belirtiniz
90.0 TL
Pembe Tulum Şapka
0-9 aya uygun olan takımımız tamamen cotton iplerle örülmüştür. Bebeklerinizi rahatsız etmeyecek yumuşaklıktadır.
90.0 TL
Tavşanlı Kostüm
Tavşanlı kostümümüz 0-18 ay içindir. Tamamen cotton ipler kullanılmıştır. Bebeğinizin cildini tahriş etmez. Setin yanında havuçla birlikte gönderilecektir. Havuç ağza alındığında tüylenmez makinada yıkanabilir.İstenilen renklerde yapılabilir.
90.0 TL
Uzun Tulum
Örnekteki tulum 0-12 ay için olup tamamamen cotton iplerle örülmüştür. Düğmelerimiz tamamamen bambu düğmelerdir. İstediğiniz renklerde yapılabilir.
105.0 TL
Mor Baykuşlu Set
Setimiz şapka ve patiğimiz 0-18 ay içindir. Oyuncağımız makinada yıkanabilir ve tüylenme yapmaz. Tamamen cotton iplerle örülmüştür.
110.0 TL
Tavşanlı Tulum Yelek Set
0-18 ay için yelek tulum setimiz istenilen renk çalışılabilir. Cotton iplerle örülmüştür. Bambu düğmeler kullanılmıştır.
115.0 TL
Gri Erkek Bebek Hediye Set
Erkek bebek için olan setimiz 0-18 aya kadar uygundur. Amigurumi tavşanımız 35 cm boyutundadır. Hediye kutusu içinde gelecektir. Tamamen cotton ipler kullanılmıştır. İstediğiniz başka bir renk için iletişime geçebilirsiniz.
135.0 TL
Pembe Yenidoğan Set
Pembe yenidoğan setimiz 0-9 aya kadar üretilebilir. Tamamen cotton ipliklerle örülmüştür. Oyuncağımız yaklaşık 35 cm boyutunda ve tüylenmez iplerle örülmüştür. Uyku arkadaşı olmak için idealdir.
160.0 TL