Özet

Emeksensin Gizlilik Politikası Emeksensin sitesinin kullanımını ve Emeksensin sitesi tarafından sağlanan hizmetler kapsamında edinilen kişisel verileri kapsamaktadır. Emeksensin Üyelik Sözleşmesi'ne göre Emeksensin sitesini kullanmak için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Gizlilik Politikası Emeksensin'in sahibi olmadığı veya kontrol etmediği veya Emeksensin bünyesinde çalışmayan kişiler tarafından gerçekleştirilen fiilleri kapsamaz.

Kişisel Bilgilerin Toplanması ve Kullanımı

  • Üyelik Sözleşmesi'nde aksi belirtilmedikçe, Emeksensin isminizi ve e-posta adresinizi üçüncü kişilerle paylaşmaz.
  • Emeksensin, kişisel bilgilerinizi Emeksensin'e kaydolduğunuzda veya Emeksensin'e içerik eklediğinizde toplar. Emeksensin'e kaydolurken kullanıcı adınız ve e-posta adresiniz istenmektedir.
  • Emeksensin'de Satıcı hesabı oluşturmak istemeniz durumunda, Emeksensin, adınızı, soyadınızı, fatura adresinizi, cep telefonu numaranızı ve banka hesabı bilgilerinizi talep eder.
  • Emeksensin IP adresiniz, ziyaret ettiğiniz sayfalar, işletim sisteminiz ve tarayıcınıza ait kişisel nitelikte olmayan bilgileri otomatik olarak toplar ve kaydeder. Bu bilgiler sadece toplu olarak (istatistiki amaçla) kullanılır.
  • Emeksensin toplamış olduğu bilgileri aşağıdaki amaçlarla kullanır: ürün ve hizmetlerin sağlanması, faturalama, tanımlama, doğrulama, hizmetlerin iyileştirilmesi, iletişim, araştırma ve anonim nitelikteki raporlama faaliyetleri. IP adresiniz tarayıcınız tarafından her ziyaret ettiğiniz siteye bildirilmektedir. IP adresiniz, Emeksensin'e giriş yaptığınızda, veri tabanına kaydedilmektedir. IP adresiniz araştırma amacıyla kullanılabilir.

Emeksensin Hizmetlerine İlişkin Bildirimler

Emeksensin'e kaydolduğunuzda e-posta adresinize Emeksensin tarafından bir teyit mesajı gönderilecektir. Emeksensin hizmetlerini kullanabilmeniz için teyit mesajının adresinize ulaşması gerekmektedir. Emeksensin hizmetlerin gereği gibi sağlanması amacıyla ve hizmetlerle igili olarak e-posta adresinize mesajlar gönderebilir. Hizmetlere ilişkin ve promosyonel nitelikte olmayan mesajların gönderimini engellemeniz mümkün değildir. Söz konusu mesajların gönderilmesini istememeniz durumunda, emeksensin ekibi ile irtibata geçerek hesabınızı kapattırabilirsiniz.

Bülten Bildirimleri

Emeksensin Bülten hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetten yararlanabilmek için Bülten hizmetine üye olmanız gerekmektedir. Emeksensin Bültenlerine üye olmak istemeniz durumunda Emeksensin e-posta adresinizi ve üyesi olmak istediğiniz bülten(ler)i talep edecektir. Vermiş olduğunuz e-posta adresi sadece Bülten(ler)in gönderimi için kullanılacaktır. Emeksensin e-posta adresinize talebiniz olmaksızın promosyonel veya reklam amaçlı hiçbir e-posta bildiriminde bulunmayacaktır. Bülten hizmeti için vermiş olduğunuz e-posta adresini her zaman değiştirebilir ya da Bülten hizmetinden yararlanmayı durdurabilirsiniz.

Bilgi Paylaşımı ve İfşa

Sistemimize kaydolurken belirtmiş olduğunuz e-posta adresiniz, sizin açıkça onay vermeniz veya Üyelik Sözleşmesi'nde belirtilen haller haricinde, hiçbir şekilde başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz ve reklam, tanıtım ve pazarlama yapmak amacıyla kullanılmaz. Ancak bu bilgiler, toplu olarak, Emeksensin sitesinin kendi bünyesindeki kullanıcı profilinin belirlenmesi ve istatistiksel çalışmalar yapılması amacıyla kullanılabilir. Emeksensin'e kaydolurken verdiğiniz bilgilere, Emeksensin Ekibi dışında, sadece siz ulaşabilir ve bu bilgileri sadece siz değiştirebilirsiniz.

Forumlar

Emeksensin sitesindeki bir foruma mesaj yollamanız durumunda, bu mesaj diğer kullanıcılar tarafından okunabilir, saklanabilir veya kullanılabilir. Emeksensin forumlarda tarafınıza isnat edilebilecek mesajlardan sorumlu değildir.

Üçüncü Kişiler

İşbu Gizlilik Politikası sadece Emeksensin tarafından toplanan bilgilerin kullanımı ve ifşası için geçerlidir. Bilgilerinizi, Emeksensin'de Satıcı veya Alıcı olsun olmasın, üçüncü kişilerle paylaşmanız durumunda, Emeksensin söz konusu bilgilerin kullanımı ve ifşası ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Hesap Bilgilerinizin Değiştirilmesi ve Silinmesi

Emeksensin hesap bilgilerinizi (kullanıcı adınız haricinde) dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Ad, soyad, fatura ve iletişim bilgileriniz, hesabınızın silinesini müteakip belirli bir süre Emeksensin tarafından saklanabilir. Emeksensin hesap bilgileriniz şifre korumalıdır. Emeksensin kişisel bilgilerinize erişimi, hizmet ve ürünlerin tedariki için bilgileri edinmesi gerekli olan personelle sınırlar.

Güvenlik

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir. Güvenliğiniz ve gizliliğiniz için kişisel bilgileriniz şifre ile korunmaktadır. Şifrenizi korumak amacıyla, paylaşımlı bilgisayarlar üzerinden sitemize bağlanmanız durumunda, kullanımınız bittikten sonra sistemden çıkış yapmanız gerekmektedir. Emeksensin'e kaydolurken verdiğiniz bilgiler, SSL güvenlik teknolojisi kullanılarak sistemimizde şifrelenecektir. Emeksensin, kişisel verlerinizin güvenliği için, sektörde genel olarak kabul gören ve kullanılan güvenlik yöntemlerini kullanmaktadır.

Sorular

Soru ve önerileriniz için destek sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.