Tilda Anne Ördek ve Yavrusu

30.00 TL
sipariş üzerine üretilmektedir.
Açıklama
Bu şirin anne - yavru çocuğunuz için güzel arkadaşlar olabilir :)

Büyük ördeğin uzunluğu 25 cm, yavru ördeğin 10cm olup sipariş üzerine BİR HAFTADA hazırlanmaktadır. Üzerinde istenilen değişiklik yapılabilir. Soru ve istekleriniz için lütfen mesaj yoluyla irtibata geçiniz :)

***Sevgili Misafirlerim :)
Lütfen siparişlerinizi oluşturmadan önce aşağıdaki noktaları göz önünde bulundurunuz:
- Bebeklerimde butik kumaşlar ve aksesuarlar kullandığım için sipariş öncesi malzeme devamlılığı konusunda mesaj yoluyla teyit almanızı rica ediyorum. Teyitsiz siparişlerde bebeğin renk ve aksesuar ahengini bozmayacak malzemeler kullanacağımı belirtmek isterim.
- Nadiren de olsa farklı siparişlerin aynı anda verilmesi çakışmalara ve sizlerin listelemelerde belirttiğim sürelerden daha fazla beklemenize sebebiyet verebilir. Lütfen siparişlerinizi oluşturmadan önce böyle bir durum olup olmadığı, bebeğinize en erken ne zaman başlayabileceğim konusunda mesaj yoluyla teyit alınız. Teyitsiz siparişlerde bir ayrım gözetmeksizin bir tanesinden başlayacağımı belirtmek isterim.
- Tüm bebeklerimi sipariş üzerine ve kişiye özel olarak hazırladığım için iade ve değişim yapamamaktayım. Lütfen siparişlerinizi oluştururken bu durumu göz önünde bulundurunuz.
Teşekkürlerimle :)
Ürün hakkında sorularınız mı var?
Etiketler
Malzemeler
Teslim: 
Sipariş üzerine, 1 haftada teslim edilir.
Kargo Ücreti: 
Alıcı Ödemeli
Geldiği Şehir: 
Ankara
Tilda Anne Ördek ve YavrusuTilda Anne Ördek ve YavrusuTilda Anne Ördek ve YavrusuTilda Anne Ördek ve YavrusuTilda Anne Ördek ve Yavrusu
Künye:
#139408
Listeleme:
14/07/2013, 23:35
Değişiklik:
11/09/2013, 22:45
Bildirim: