Pony oyuncak
Yaklaşık 20 cm.boyunda coton ip ile örülmüştür.Çocuklar için güzel ve renkli bir oyuncak olup vitrinlerinizde yerini alması gereken hayal dünyasına ve görselliğe hitap eden her evde bulunması gereken farklı bir oyuncak.
65.0 TL
Şal
Yaklaşık 1.50 m.boyunda tığ ile örülmüştür.Yazın ve sonbaharda kullanılabilinir.Oldukça hafif ve kullanışlı olmakla beraber elimde sarı ,mor,mürdüm ve gri renkleri mevcuttur.
55.0 TL
Bardak altlığı
Ahşap üzerine akrilik boya ile boyanmış olup dekupaj tekniği uygulanmıştır.En son vernik uygulaması yapılarak hiç bir şekilde su ve benzeri şeylerden etkilenmeyeceğinden rahatlıkla çay,kahve ve su bardağı altlığı olarak kullanılabilir.Sipariş üzerine...
45.0 TL
İğne oyalı şifon mevlüt örtüsü
Yaklaşık 65 cm. eninde 1.75 m.boyunda. % 100 şifon tül kumaş kenarları iğne oyası ile oyalanmış olup şal , namaz ve mevlüt örtüsü olarak kullanılabilir.
40.0 TL
Karatahta çaydanlık
Çaydanlık ve kalp şeklinde kara tahta . Ahşap tahta üzerine kara tahta boyası ile boyanmıştır. Mutfakta dekorasyon amaçlı kullanabilir ,alışveriş listesi not edebilir , sevdiklerinize güzel notlar bırakabilir yada hediye edebilirsiniz. Çaydanlığın...
30.0 TL
Pembe elbiseli fare
Yaklaşik 11 cm boyunda olup nako pırlanta ile örülmüştür.Gözler boncuk ile dikilerek oluşturulmuştur.Dolgu malzemesi boncuk elyaftır.
25.0 TL
Fular
% 100 şifon kumaş olup yaklaşık 30 cm.eninde 1.45 m. boyunda şifon fularlar iğne oyası ve firkete ile oyalanmıştır.Elimde beyaz ,krem ve kahverengi renklerinde fularlar mevcuttur.
25.0 TL
Beyaz pelerinli fare
13 cm boyunda olup nako pırlanta ile örülmüştür.Gözler boncukla dikilerek oluşturulmuştur.Dolgu malzemesi boncuk elyaftır.
25.0 TL
Mor koyun
8 cm boyunda nako pırlanta ile örülmüştür.Yapıştırma göz kullanılmıştır.Oyuncak olarak kullanılabileceği gibi dekoratif olarak evinizi süsleyebilirsiniz.
20.0 TL
Kürk sepet
Oynar başlıklı sapıyla birlikte yaklaşık 25 cm. yüksekliğinde olup, simli sakallı ip ile yapılmıştır.Dekoratif amaçlı kullanabilir yada içerisine toka ve benzeri ürünleri koyabilirsiniz. Sipariş üzerine istenilen renkte yapılır.
20.0 TL
Fular
Yarı pamuk yarı polyester kumaş özellikli fularlar 50 cm. eninde 1.5 m. boyundadır.İki ucu boncuk ve pullarla oyalanmıştır.Güzel renkleriyle hoş bir aksesuardır.Fular olarak kullanılabileceği gibi mevlüt örtüsü olarak da kullanılabilecek...
15.0 TL
Fular
Yaklaşık 24 cm. eninde 1.33 m.boyunda %100 şifon kumaştan oluşan fularlar uçları pullarla oyalanmıştır.Hoş renkleriyle özel gecelerde ,davetlerde kına ,nişan ,düğünlerde hoş bir aksesuar olarak kullanılabilir.
12.0 TL
İğne oyalı keçe anahtarlıklar
Sağlığa zararsız keçe üzerine iğne oyası ile süslenmiş olup yaklaşık 9 cm. boyundadır.Anahtarlık yada aksesuar olarak kullanılabilir.
10.0 TL
anahtarlık
Yaklaşık 8 cm.boyunda keçe kumaşından dikilerek yapılmıştır.Uğur böcekleriyle süslenmiştir. Anahtar ve çanta süsü olarak kullanılabileceği gibi hediye olarak değerlendirilebilinir.
8.0 TL