Emeksensin Rengarenk

Emeksensin’de renklerine göre eser arama özelliği açıldı!

Örneğin kırmızı renklerin ağırlıkta olduğu bir tablo mı arıyorsunuz? Tüm sanatçıların sayfalarını tek tek aramak yerine rengarenk sayfasına gidiyorsunuz ve renk kartelasında kırmızıya basıyorsunuz; işte bütün kırmızılar karşınızda... Aralarından istediğiniz kırmızıyı seçmek çocuk oyuncağı.. Kırmızı ağırlıklı eserleri görmek için tıklayınız.

emeksensin - rengarenk

Petrol mavisi bir boncuklu bileklik, turkuaz bir taş ya da keçe bir çanta. İşte aradığınız mavi aksesuar için seçenekler: http://www.emeksensin.com/rengarenk#2b5564.

Böylelikle herhangi bir eser almak istediğinizde öncelikle aklınızda bir renk varsa rengarenk sayfası işinizi kolaylaştıracaktır. İçinde istediğiniz renk olan tüm katagoriler bir araya gelecek, size düşen ise ne tür bir eser istediğinize karar vermek olacaktır. Belki bir takı, ya da tişört veya bir tablo hatta bir antika...

Emeksensin ekibi Rengarenk için ArGe çalışmalarına devam ediyor. Yakında renk aramaları ile diğer aramalar birlikte yapılabilecek. Emeksensin'de listelenen eser sayısı hızla artıyor. Bu yüzden Rengarenk gün geçtikçe daha işe yarar hale gelecek.

Yaşamınız ahenkli, alışverişiniz renkli olsun!

Yorumlar (1)

28 Şubat 2011, 10:27

çok akıllıca

Yorum yapmak için tıklayınız.