Spam Mesajlar ve Emeksensin Raporlama Özelliği

Emeksensin’de eserlerini sergileyen tüm üyelerimize duyurumuzdur:

Son günlerde sitemizi ve üyelerimizin adreslerini kullanarak dışarıdan ve ahlaki olmayan yollarla size ulaşan bir takım kişi ve kurumların varlığından hepinizin haberdar olduğunu sanıyoruz.

Emeksensin sitesi, sizlere eser ve ürünlerinizi, özgür ve reklamsız bir platformda sergilemenize fırsat tanıyor. Bunun için hem sizler, hem site yöneticileri uzun zamandan beri fazlasıyla çalışmakta ve emek vermektedirler.

Emeksensin prensip olarak sizlerin eser ve ürünlerinizi kendi kişisel sitelerinizde ve kendi olanaklarınızla satmanıza asla karışmamaktadır.

Bahsi geçen mesajlar, size özel yazılmış mesajlar gibi gözükse de, aslında durum bunun tam tersidir. Mesajlar birden fazla kullanıcımıza otomatik olarak gönderilmekte olup, “spam” mesaj adını almaktadır. Sizlere bu yollar ile ulaşan kişi ve kurumların daha işin başında başvurdukları yol, sonrasında da ne kadar güvenilir olup olmayacaklarıyla ilgili bir fikir verebilir.

Ayrıca gözden kaçırmamanız gereken bir husus da şudur; eser ve ürünleriz emeksensin'de sergilenmekte de olsa sizin güvenceniz altındadır. Satıldığı anda ise site güvencesi devreye girip, kazanılan paranın size anında en güvenceli şekilde iletilmesini sağlamaktadır. Emeksensin’in sizin ürününüz satılıp onaylandığı anda, kazancınızı dakik ve anında size gönderdiğini elbette biliyor olmalısınız.

Bu site içinde karşılıklı olarak birbirimizin haklarını savunmak ve gözetmek durumunda olduğumuzu ve bunun için çok fazla emek verdiğimizin bilincinde olarak sizlerin de böyle yollardan ulaşmak isteyen kişi ve kurumların mesajlarına karşı, mesaj sisteminde görebileceğiniz “raporla” tuşuna basarak emeksensin'i haberdar etmenizi istiyoruz.

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için tıklayınız.