Yorum ve Puanlama Sistemi

Emeksensin satış puanlama ve yorum sistemi devreye girdi. Artık yaptığınız alım ve satışlar için karşı tarafa yorum yapabilecek ve görüş bildirebileceksiniz. Yaptığınız bir alım veya satışın bitmesinden sonra, "Bana Özel" kısmından, yorum yap bağlantısına tıklayıp, görüşünüzü pozitif, nötr veya negatif olarak seçip, dilerseniz yorumunuzu da ekleyebilirsiniz.

Puanlama sistemi, şu an sistem üzerinden olan işlemler üzerinden hesap yapar. Sergi ve profil sayfanızda kullanıcı isminizin yanında çıkan rakam, yaptığınız toplam alım ve satışları gösterir. Hemen alttaki yeşil çubuk ise, yüzde olarak kaç işlemden kaçının başarılı olduğunu gösterir. Yorumlar sayfanızda ise, alım ve satışlarınıza istinaden aldığınız ve yaptığınız yorumlar yer alır.

Şu anda puan hesabını, yapılan işlemler üzerinden yapıyoruz. İleride, bu yüzde hesabını, yapılan yorumların yüzde kaçının olumlu olduğu üzerinden yapacağız. Bunun sebebi ise, yorum ve puanlama sisteminin yeni devreye girmesi, ve sistemde hiç bir yorumun bulunmaması. Ayrıca, yorum üzerinden yüzde hesaplamanın, şöyle bir problemi var: başarılı olan bir satış işleminde bile, eğer karşı taraf herhangi bir yorum bırakmaz ise, puan yüzdenizin düşmesi. Bu sebepten dolayı şu anda puan hesabını, yapılan işlemler üzerinden yapıyoruz.

Daha önceden yaptığınız alım ve satışlar, sistemde kayıtlı olup, bu işlemlere yorum bırakabilirsiniz. Dilerseniz, sizden alım yapan üyelerimize mesaj göndererek, yaptıkları alımlar için bir yorum bırakmasını isteyebilirsiniz.

Yorum ve puanlama sistemi ile ilgili her türlü görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.

Yorumlar (1)

25 Şubat 2014, 20:58

ürünler çok güzel herşey için çok teşekkürler elinize sağlık

Yorum yapmak için tıklayınız.